Life Style

Kush është bukuroshja nga Shkodra qe po çmend ferizajasit (FOTO)

Erdhi nga Shkodra dhe vendosi qe te jetoj ne Ferizaj, bukuroshja nga Shkodra nuk ka ndo një profesion te veçante apo ndo një epitet VIP, por ka një bukuri qe dinte ta krijo vetëm qyteti i bukur i Shkodrës.

Kjo është Antonella Hasani e cila po çmend te rinjtë nga Ferizaj dhe gjithë Kosova me bukurin dhe sharmin e saj.

A është e dashuruar Antonella?

Ajo shpesh here poston foto ku shihet ne krahët e një biznesmeni kosovar nga Zvicra, por a është një miqësi apo dashuri , kjo ende nuk dihet.

Antonella është shumë e ndjekur ne rrjetet sociale.

Për me shumë flasin fotot:

View this post on Instagram

😎

A post shared by 𝔸𝕟𝕥𝕠𝕟𝕖𝕝𝕒 ℍ𝕒𝕤𝕒𝕟𝕚 (@_antonelahasani_) on