Kosova

Kusari Lila e lumutur me votat që ka marrë në Gjakovë

Kryetarja e partisë “Alternativa”, Mimoza Kusari-Lila ka falënderuar votuesit nga qyteti i Gjakovës që e kanë besuar në zgjedhjet e 6 tetorit.

Pas Albin Kurtit, Kusari-Lila ka dalë e dyta fituese në Gjakovë, me gjithësej 8000 vota.

“Faleminderit mijëra zemrave që na besuan në rrugëtimin për ndryshimin e domosdoshëm për Kosovën tonë!”, tha Kusari-Lila në postimin e saj në Facebook.

Postimi i plotë:

Përjetësisht me ty, Gjakova ime

“Dashuria për atdheun është topi që shkatërron edhe kalatë më të forta dhe kalaja që mund t’u qëndrojë topave më të fortë.”– Sami Frashëri

Faleminderit mijëra zemrave që na besuan në rrugëtimin për ndryshimin e domosdoshëm për Kosovën tonë!

#ErdhiDita për Kosovën krenare!

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.