KULTURË

Kurti ngushëllon familjen miqtë dhe familjarët e Leze Qenës

Kryeministri Albin Kurti, ka ngushëlluar miqtë dhe familjarët e aktores, tashmë të ndjerë, Leze Qena, raporton Kosova.info


Ai e ka kujtuar nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij zyrtare në Facebook, e ka kujtuar dhe çmuar figurën e saj.

Ja postimi i plotë i tij:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.