Show Biz

Ku po i çon këmbët Beatrix?

Beatrix i çon këmbët në veturë

Njihet për pozat provokative.

Beatrix Ramosaj ka hedhur në Instagram një fotografi të re ku prapë se prapë shihet se pozoi në formë joshëse,

Atë e fotografuan në veturë derisa po udhëtonte me këngëtaren Anxhelina Hadërgjonaj.

View this post on Instagram

Road trip with my angel @anxhelina 👭💓🌊

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

Bea ishte e veshur me të shkurta dhe kishte ngritur këmbën lartë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483