Kosova

Kryeministri Edi Rama prezanton projektin e rëndësishëm dhe bën premtimin e madh: Nuk është i vetmi, ja çfarë do të shohim së shpejti!

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me disa pamje nga markata e peshkut e Shëngjinit, e cila falë ndërhyrjes së qeverisë është transformuar.

Rama premton se së shpejti do të shohim të transformuar edhe markatën e Vlorës, Durrësit e Sarandës

“MIRËMËNGJES

dhe me transformimin e markatës së peshkut në Shëngjin, dikur një depo e rrënuar tani një investim i qeverisë shqiptare, i cili nuk është i vetmi pasi shpejt do të shohim markatën e Vlorës, Durrësit e Sarandës, në dispozicion të peshkatarëve dhe tregtarëve, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483