SPORT

Kroacia nuk fal, kalon në avantazh me Islandën

Islanda dhe Kroacia po luajnë në “Rostov Arena” ndeshjen e fundit të Grupit D.

Pjesa e parë mbyllet 0-0, ndërsa Kroacia në minutën e 53-të kalon në avantazh me Badelj, duke i prishur punë islandezëve.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.