Kosova

Kreu i AKK –së e mposhti COVID -19

Valon Prestreshi, kryetar i Autoritetit Kosovar i Konkurrencës, sot është shëruar nga virusi Covid-19.

Ai këtë lajm e bëri të ditur në rrjetin social Facebook.

“Të dashur familjar dhe miq,

Sot, pas testimit të tretë për Covid 19, kam dalur Negativ.

Nga e hëna, Autoriteti i Konkurrencës zgjohet nga gjumi”, ka shkruar ai.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483