Show Biz

Kourtney Kardashian,momente romantike me të dashurin 14 vjet më të vogël 

Ajo është fotografuar me të dashurin e saj 14 vjet më të vogël, dhe duket se është shumë e dashuruar me Younes Bendjima.

Ndërkohë në fotografitë e publikuara nga Italia, Kourtney duhej mahnitëse me bikini.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483