Kombëtare

Kosovarët që i vodhën paratë dhe naftën nga një kamion, arrestohen nga policia

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, tre të dyshuar janë arrestuar nga policia, pasi që të njëjtit dyshohen se kanë kryer një vjedhje të rëndë – shkruan Kosova.info

Me 11.02.2020 janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj  kosovarë nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer vjedhje nga një kamion (naftë dhe para). Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje” – thuhet në raportin e policisë.

Akti është kryer diku në Sllatinë./Kosova.ifo/