SPORT

Koronavirus prek dhe futbollin spanjoll, rezulton pozitiv futbollisti i Valencias

Pas Seria-A, Premierligës dhe Bundesligës, koronavirus prek tashmë dhe La Ligën.  Mbrojtësi i Valencias Ezequiel Garay pas testeve të kryera ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Diçka të tillë e konfirojë vetë 33 vjeçari në llogarinë e tij në Instagram: “2020-ta nisi me këmbën e gabuar. Unë kam rezultuar pozitiv me Koronavirus, por ndihem shumë mirë. Tani duhet të respektoj rregullat për shëndetin dhe duhet të qëndroj në izolim”, shkruan argjentinasi.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//ashoupsu.com/4/3473483