Kombëtare

Konfiskohen mbi 3 kg marihuanë, arrestohen katër persona në Prishtinë

Katër persona janë arrestuar në Prishtinë, pasi që gjatë kontrollimit të veturës së tyre janë gjetur dhe konfiskuar 3.2 kg substancë narkotike e llojit marihuanë, ndërsa gjatë kontrollimit të shtëpisë është gjetur dhe konfiskuar 7.3 gramë substancë narkotike e llojit marihuanë.

Nga të dyshuarit, janë konfiskuar dy vetura, tre telefona mobil dhe 270 euro para të gatshme.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort