Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Klopp: Kishte gjera të mira, por kishte edhe gjëra që nuk më pëlqyen

Menaxheri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, është shprehur i kënaqur me fitoren dhe paraqitjen e skuadrës së tij ndaj LASK, por ai kërkon akoma më shumë nga të besuarit e tij.

“The Reds” tashmë janë kualifikuar në rundin tjetër të Ligës së Evropës. Strategu gjerman pas ndeshjes tha se kishte gjera të mira, por sipas tij, kishte edhe gjera jo të mira.

“Kishte shumë gjëra të mira, por ishin dhe disa gjëra që nuk më pëlqyen, por kështu është në futboll”, ka thënë Klopp.

“Gjithmonë e themi se ende duhet të rritemi. Duhet të them se në mbrojtje ishim shumë të mirë. Ne ishim solid dhe kjo është e rëndësishme. Ne vërtet ishim të mirë në shumë momente”, ka theksuar tekniku gjerman.

Go to TOP