Kuriozitet

Kjo vogëlushe nuk po e ndalë vajin, për shkak të rrëzimit të Kurtit nga qeveria

Një video është bërë virale në rrjetet sociale, ku shihet një vogëlushe që qanë për shkak të rrëzimit të Qeverisë Kurti, përcjell Kosova.info

Në një video që po qarkullon në rrjete sociale, ajo shihet teksa qan me lot si lum, ndërsa për këtë e fajëson Isa Mustafën:

Kjo është video:

Babi dhe krejt populli kosoves apet e bojn kryeminister loqka vogel 😊

Gepostet von Ferizajli am Sonntag, 5. April 2020