Show Biz

Kjo VIDEO e Besit dhe Xhenislës do t’ju bëjë të qeshni me lot

Karantinë po ua bëjnë më të lehtë.

Bes Kallaku gjatë gjithë kësaj periudhe pandemie ka qëndruar afër me ndjekësit përmes rrjeteve sociale, shkruan Syri Kosova.

Komediani së bashku me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj së fundmi ka ndarë një tjetër video qesharake në Instagram.

Shfaqjen e hap këngëtarja, ndërsa në momentin kur fillon kënga ‘Desperado’ hyn në ‘skenë’ Besi ku lëvizjet e tij dhe improvizimi i kitarës me tavolinë hekuri ishte kulmi i kësaj videoje.

Në postimin e bërë Besi kishte lënë mbishkrimin:

Kjo kitarja ishte vrasëse, në kushte shtëpie por jemi mirë akoma.