Show Biz

Kjo fanse i ngjan tmerrësisht shumë Elvana Gjatës

Elvana Gjata vijon me turet e koncerteve anembanë trojeve shqiptare dhe më gjerë.

Pas publikimit të këngës më të re “A’m don”, këngëtarja shqiptare ka publikuar disa video të fansave që këndojnë hitet e saj të reja.

Në mesin e videove të publikuara në Instastory, shfaqet dhe vetë Elvana duke kënduar!

Jo, prit! Nuk qenka Elvana, por një vajzë që i ngjan tmerrësisht shumë!

Pasi pame videon për të 100-ën herë vumë re se vajza ka një ngjashmëri të madhe me këngëtaren.

Epo a mund ta dimë emrin e saj?

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483