Show Biz

Kjo është kënga e Reas për Këngën Magjike

Të dielën filloi edicioni i ri i festivalit “Kënga Magjika”.

Ata që performuan në kategorinë “Big Artist” ishin Rea Nuhu, Lindita Halimi dhe Genti deda.

Rea është ajo që u prezantua me këngën “Për mua”, këngë e punuar nga Fifi.

Performanca e saj u pëlqye në masë të madhe nga publiku dhe tregoi që ka shansa të mëdha.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483