Show Biz

Kim Kardashian vishet ngushtë, vë në pah linjat fantastike turpore

Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të reja në Instagram, në të cilat duket shumë joshëse.

Ajo postoi një imazh, në të cilin u shfaq e veshur shumë ngushtë, ndërsa flokët i kishte mbuluar me shami.

Me këtë veshje, Kim si çdo herë kishte theksuar linjat e formësuara trupore, ndërsa pranoi komente të panumërta nga ndjekësit.

Për ndryshe, Kim Kardashian është e martuar me Kanye West dhe kanë katër fëmijë. 

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//ashoupsu.com/4/3473483