Show Biz

Kim Kardashian publikon pamje joshëse: Faleminderit 146 milionë ndjekësit e mi

Jemi mësuar që Kim Karadashianin ta shohim shumë shpesh të na vie me imazhe joshëse dhe shumë sexy, shkruan Kosova.info.

Ajo di të jetë në qendër të vëmendjes me imazhet e saj e sidomos kur në pah i vë linjat e saja trupore bombastike.

Ajo gjatë ditës së djeshme arriti të grumbullojë 146 milionë ndjekës në instagram, shkruan Kosova.info.

Për këtë ajo e veshur me një fustan elegant dhe me syze dielli ka postuar fotografi duke i falënderuar fansat e saj.

Asaj i vihen në pah format e saja tejet bombastike.

“Për 146 milionë ndjekësit! Faleminderit njerëz!!!! Çfarë lloj përmbajtje dëshironi më shumë? Selfie? Fotografi familjare? Jam kurioze”, ka shkruar ajo.