Show Biz

Kim Kardashian publikon foton e parë të foshnjës

Javë më parë Kim Kardashian u bë nënën për të katërtën herë.

Kim Kardashian ka publikuar fotografinë e shumëpritur nga publiku të fëmiut të katërt Psalm West.

Ylli televiziv dhe reperi i njohur Kanye me anë të një nëne surrogate javë më parë arritën të sjellin në jetë fëmiun e katërt.

Në foton e publikuar ku shihet vogëlushi Kim la këtë shkrim: “Psalm Ye” foto kjo që mori miliona pëlqime brenda pak orëve.