Show Biz

Kim Kardashian publikon fotografi nga viti 1996

Kim Kardashian i ka mahnitur fansat me publikimin e një fotografie të mëhershme në Instagram, ku duket shumë ndryshe.

Ylli televiziv e ka publikuar këtë fotografi për ta uruar shoqen e saj, Allison Statter, për ditëlindjen e 40-të.

Kim Kardashian (Foto: Getty Images/Guliver)

Fotografia bardh e zi është realizuar në vitin 1996 në Paris, ndërsa Kim dhe Allison shfaqen të shtrira në krevat.

39-vjeçarja duket më e zakonshme në këtë imazh, në krahasim me atë që janë mësuar fansat që ta shohin – gjithmonë e rregulluar.

https://www.instagram.com/p/B7NwC8lAT1K/?utm_source=ig_embed

Fotografia ka marrë afro dy milionë pëlqime, ndërsa fansat janë interesuar më shumë për dukjen e Kardashian, sesa për mesazhin e saj drejtuar shoqes së ngushtë.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort