Show Biz

Kim Kardashian po godet prapë

Kim Kardashian është bërë dhe njëherë qendra e vëmendjes.
Kim Kardashian, një ‘cowgirl’ seksi

Kjo falë fotove të saj të fundit në llogarinë në Instagram.

Në to sipërmarrësja 39-vjeçare u shfaq në stilin “cowgirl” duke pozuar me pantallona ngjyrë oker, të cilët theksuan të pasmet e saj.

Bukuroshja i kishte lidhur flokët e saj të errët, duke marrë një pamje edhe më tërheqëse.

Kim kishte vendosur vathë të mëdhenj ari dhe gjitshtu kishte veshur një palë çizme me lëkurë gjarpri, duke marrë kështu tërësisht pamjen e një “cowgirl”

Ndonëse nënë e katër fëmijëve, Kim vazhdon të jetë në top formë dhe të komentohet për paraqitjet e saj.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//oackoubs.com/4/3473483