Show Biz

Kim Kardashian mahnitëse në fustan të gjatë

Kim Kardashian është femra më famshme dhe më me ndikim në rrjetet sociale.

Duke qenë kështu ajo i ‘qeras’ fansat e saj me fotografi të ndryshme e të cilat shpesh herë i tejkalojnë parashikimet.

Por, përveç zhveshjes, Kim jerë pas here nuk e lë anash as elegancën dhe klasin të cilin e tregoj në fotografin që hodhi së fundi.

Image

39 vjeçarja u shfaq e veshur me një fustan të gjatë me shkëlqim i cili theksonte gjoksin e saj dhe belin e hollë, ndryshe dukej tejet impresive.


//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483