Show Biz

Kida dhe Loredana bëhen bashkë, marrin vëmendjen me paraqitjen e tyre

Kida dhe Loredana janë prej artisteve më të suksesshme shqiptare.

Edhe pse të reja në moshë, dy artistet numërojnë suksese të shumta në muzikë, ndërsa janë aktive me koncerte pothuajse çdo mbrëmje, shkruan Indeksonline.

Por, mbrëmjen e kaluar dy vajzat e talentuara kanë vendosur që ta kaloj në shoqëri të njëra-tjetrës.

Fotografi dhe video të shumta kanë ndar ato me adhuruesit e tyre në Instagram ku edhe dëshmuan që kanë raporte të mrekullueshme.

Ndërsa një imazh tjetër ka publikuar edhe sot këngëtarja Kida ku shfaqet përkrah rep-artistes duke lënë disa ‘emoji’ zemre pran postimit.

Ndëkohë, ku i dihet ndoshta shumë shpejt ato të dyja mund t’i shohim edhe me një bashkëpunim, që me siguri do të ishte hit.

View this post on Instagram

??❤️!!!!!

A post shared by KIDA (@kida) on

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.