Show Biz

Khloe po duket shumë seksi nga pishina

Khloe nxjerr të pasmet nga pishina

Është një nga modelet më të mira kanadeze.

Khloe Terae ka hedhur disa fotografi në Instagram dhe shihet se kohën po e shfrytëzon në formën më të mirë, duke marrë rreze dielli.

https://www.instagram.com/p/CB3eQC1l8ef/

Ajo dukej shumë seksi derisa në pah ka nxjerr të pasmet.

Shfaq më shumë
//nessainy.net/4/3473483