ROZË

Këto janë fjalët e Isaac pas ndarjes nga Dua Lipa

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa muajin qershor i dha fund  lidhjes së saj me Isaac Carew.

Ai së fundmi në  twitter ka bërë një postim me të cilin ka ngjallur reagime.

“Supozoj se fama dhe paraja janë faktor të mëdhenj“, ka shkruar Isaac në Twitter.

Vetëm pak javë pasi ajo u nda nga Isaac Carew,  Dua ka filluar një lidhje të re me Anwar Hadid.Duket se Carew ndarjen e ka përjetuar rëndë dhe këtë mundohet ta tregojë me anë të postimeve të bëra në rrjetet sociale.