SPORT

Këta janë futbollistët e Kosovës që do të ballafaqohen me Malin e Zi e Bullgarinë

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Malit të Zi, më 7 qershor në Podgoricë dhe kundër Bullgarisë, më 10 qershor në Sofje.

Stërvitja e parë e kompletuar do të mbahet më 2 qershor në stadiumin “Fadil Vokrri” në orën 18:00.

Image

Orari i stërvitjeve:

02.06. ora: 18:00

03.06. ora: 11:00

03.06. ora: 17:00

04.06. ora: 11:00

05.06. ora: 10:30

14:00 Nisja për Podgoricë

06.06. ora: 18:00

08.06. ora: 18:00

09.06. ora: 19:00

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483