Show Biz

Kështu u dukën tri shqiptaret dhe yjet e Hollywood në Grammy 2020

Ditën e djeshme në Los Angeles u mbajt ceremonia e 62 e çmimeve Grammy.

Dhe si gjithmonë në ceremoni të këtij lloji, VIP-at përveç çmimeve konkurojnë në tapetin e kuq edhe se cili të shkëlqej më shumë.

Siç pritej veshjet e tyre ishin pompoze ku Ariana Grande triumofoi me veshjen më të bukur.

Mes VIP-ave ishin edhe 3 nga shqiptaret që na kanë bërë gjithmonë krenare, Dua Lipa ,Njomza Vitia dhe Beba Rexha.

Dua kishte zgjedhur të vishej fare thjesht me fund të bardhë saten dhe kanatjere të bardhë të thjeshtë.

Lini një Përgjigje

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.