Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Kështu nuk e keni pa Granit Xhakën, tregon sekretin: Jam shumë i emocionuar

Futbollisti i famshëm, Granit Xhaka, aktualisht po bën bujë në Bundesligë. 

Tani ai dëshiron të bëjë të njëjtën gjë në tregun e modës. 

Ai jep një pasqyrë ekskluzive për mediumin zviceran “20 minuta”.

Image

Marka e modës udhëhiqet nga Granit Xhaka dhe Jojo Ucan.

Kapiteni i kombëtares së Zvicrës, Granit Xhaka, aktualisht luan për Bayer Leverkusenin. 

Image

Ai kënaq tifozët, shokët e skuadrës dhe ekspertët dhe jashtë fushës 30-vjeçari tashmë po shikon nga e ardhmja. 

Aktualisht po stërvitet për t’u bërë trajner futbolli dhe tani po i futet biznesit të modës.

Themelimi i kompanisë u njoftua gjatë Kampionatit Botëror në Katar (2022). 

Tani ylli i kombëtares zvicerane po zbulon sekretin dhe po jep një pasqyrë ekskluzive. 

Koleksioni i parë do të jetë i disponueshëm në parashitje nga e enjtja. 

Këtu përfshihen, për shembull, pantallonat, bluzat apo edhe kapelat nga 89 deri në 149 franga.

 “Jam shumë i emocionuar që pas një pune të madhe dhe planifikimi më në fund mund t’i nxjerrim rrobat në treg, është vërtet emocionuese për mua të bëj diçka jashtë botës së futbollit”, thotë Xhaka. 

“Granit dhe unë donim të dizajnonim veshje të rehatshme, me një prerje moderne dhe që mund të vishni në të gjitha situatat e përditshme qoftë në punë, në një festë”, thotë partneri i biznesit Jojo Ucan. 

35-vjeçari nga Zvicra Lindore ka bërë emër në industrinë e veshjeve me kompaninë e tij Jucan, e cila qep kostume sipas masës. Lista e klientëve të tij është plot emra të famshëm: nga lojtarët e kombëtares si Granit Xhaka apo Haris Seferoviq e deri te yjet zviceranë të hokejit si Timo Meier.

Këngëtari Luca Hanni gjithashtu ka veshur së fundmi një kostum Jucan në dasmën me Christina-n e tij.

Go to TOP