Show Biz

Kështu janë dukur në ‘Grammy’ Njomza, Bebe, dhe Dua

Është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve ‘Grammy’.

Në këtë event, kanë marrë edhe pjesë edhe tri shqiptare që janë emra të mëdhenj të skenës.

Fjala është për Bebe Rexhën, Dua Lipën dhe Njomzën.

Që të tri bukuroshet zgjodhën të vishen në mënyrë elegante, duke marrë kështu vëmendjen.

Imazhet pasi kaluan në qilimin e kuq po bëjnë xhiro ndërsa ua sjellim në vazhdim ku edhe mund t’i shihni se si u dukën ato në këtë ngjarje të rëndësishme.