Show Biz

Kështu e feston Fiona Gllavica 17 shkurtin

Aktorja Fiona Gllavica tashmë është emër i njohur për publikun dhe mjaft e përfolur në mediat rozë.

Fiona shumë shpesh ndan me ndjekësit e saj në rrjete sociale momente nga përditshmëria e saj, shkruan “Kosovarja”.

E njohur si Pajtesa nga seriali “Çka ka shpija”, shumë shpejt është pranuar nga publiku duke u bërë kështu një ndër emrat më të dashur të skenës.

Sot shqiptarët festojnë përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës dhe sigurisht në festa të tilla ushqimi i preferuar nga të gjithë është ai tradicional.

Në Instastory ajo sot ka bërë të ditur së për drekë ka përgatitur Fli, ushqimi më i famshëm shqiptar.