Show Biz

Këngëtari me famë botërore komenton në foton e Morena Tarakut

Bukuroshja dhe modelja kosovare është shfaqur këto ditë në Zvicër në xhirime të ndonjë klipi të ri

E derisa nuk kanë munguar komentet epike të shumë yjeve të estradës sonë, një koment Morena e ka marrë edhe nga reperi i njohur dhe këngëtari i muzikës soul Jason Darulo. 

Derisa Morena në këtë foto paraqitet seksi Darulo i komenton Morenës me një emotikon  “kupë të kampionëve”, kurse Morena ia kthen atij me një emotikon shishe molotovi, si duket në shenjë për këngën e saj të re që do të jetë “shpërthyese”. 

Kujtojmë që Jason Darulo nuk është i panjohur për kosovarët. 

Ai është paraqitur në këngën e Rita Orës, R.I.P/Tip Toe, ku po kësaj dyshe këndojnë edhe Sofia Reyes, Anitta dhe French Montana, kurse kënga është prodhim i DJ Blow. /GazetaExpress/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.