Show Biz

Këngëtares së njohur për pak i del gjoksi gjatë gjatë “MTV VMA”

Reperes Cardi B gati iu zhvesh fustani teksa po largohej nga ndeja pas “MTV VMA”.

Cardi B gati i doli gjoksi në fustanin, teksa po largohej nga ndeja e “MTV VMA” në orët e para të mëngjesit, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

26-vjeçarja e cila mori çmimin për “Best Hip Hop” dukej e mahnitshme kur u nis në Nju Jork për të festuar në mbrëmje.

Miley Cyrus u pa e shoqëruar nga e dashura Kaitlynn Jenner, në anën tjetër Taylor Swift u sigurua që të gjithë sytë të drejtoheshin kah ajo.

Një moment që do të mbahet mend nga kjo ceremoni është kur John Travolta po jepte një çmim dhe e ngatërroi mbretëreshën e pop-it, Taylor.

Kjo e fundit e cila u nominua në 12 kategori se fitoi çmimin për “Videon më të mirë”, e hapi këtë ceremoni me një performancë madhështore.

Në imazhet e mëposhtme mund të shihni se si Cardi B teksa largohet nga ndeja e mban fustanin me duar tek gjoksi, pasi ishte aq i hapur saqë gati i doli jashtë kontrollit.