Show Biz

Kendall nuk lë vend për imagjinatë, pozon vetëm në të brendshme

Kendall Jenner është e vetmja motër nga familja e fashme Kardashian-Jenner që ka ndërtuar një karriere të suksesshme si modele.

Kendall sot konsiderohet si një nga modelet më të famshme në botë, e padyshim edhe një nga femrat më seksi në planet.

23 vjeçarja ka një trup shtatgjatë, të formësuar dhe tejet joshëse e të cilin nuk ‘harron ‘ ta ekspozoj vazhdimisht.

Këtë zeshkanja seksi e bëri edhe në postimin e radhës kur u kthye në kohë për të publikuar një foto nga festa e ‘Halloween’ të viti të kaluar.

Kendall shihet e veshur vetëm në të brendshme dhe disa krah engjëlli, teksa ka kthyer të pasmet seksi drejt kamerës ku dukej mjaft tërheqëse dhe si përherë në formë të shkëlqyer.

Ndryshe, Kendall për dallim nga motrat e saj preferon që jetën private ta mbaj për vete, duke e ruajtur me shumë fanatizëm, modelja aktualisht thuhet që është beqare.

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.