Life Style

Kendall Jenner pozon në të brendshme për koleksionin e ri të ‘Calvin Klein’

‘Calvin Klein’ ka bashkëpunuar me Kendall Jenner për koleksionin e ri të brendshmeve.

Kendall Jenner është një nga modelet më të kërkuara në botë, amerikania ka shfaqur linjat e saj përfekte në setin e ri fotografik me markën ‘Calvin Klein’.

Modelja që dikur ishte pjesë e kompanisë ‘Victoria Secret’ nënshkroi kontratë me ‘Calvin Klein’ muaj më parë dhe tani dyshja kanë sjellë së bashku linjën e re të brendshmeve.

Kampanja e Kendall me ‘CK’ vjen pas ri-bashkimit të saj me ish të dashurin Harry Styles këngëtarin 26 vjeçar i cili është anëtar në bendin ‘One direction’.

Image

© SYRI.net

Leave a Reply

Your email address will not be published.