Life Style - Funny

Kejvina vazhdon me pozat provokative në Instagram

Ajo nuk i lë anash provokimet asnjëherë dhe këtë e bëri edhe në paraqitjen e radhës.

Modelja e njohur Kejvina Kthella, e cila mori famën e madhe si velina e emisionit ‘Xing’, padyshim se është një nga modelet më të ‘nxehta’ shqiptare.

Njejtë ka bërë edhe në parqitjen e fundit në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa as këtë herë nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve të modeles seksi.

Edhe këtë herë Kejvina arriti të marrë vëmendjen për shkak të linajve të saj ‘përvëluese’.