Show Biz

Kejvina çmend fansat me vallëzimin e saj

Kejvina Kthella ka publikuar një video duke vallëzuar.

Kejvina Kthella njihet për imazhet provokuese që bën, ku shpeshherë ekspozon asetet trupore, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe ajo ka publikuar një video në Instastory ku shihet duke bërë një vallëzim mjaft sensual në xhinse të shkurtra dhe gjithë vëmendjen ‘rrëmbejnë’ të pasmet e saj.

Videoja është xhiruar prapa skenave të spektaklit ‘Dance with me’ ku edhe Kejvina është konkurrente.


//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483