ROZË

Katy Perry ekspozon gjoksin

Katy Perry ka provokuar me veshjen e saj, duke ekspozuar, deri sa ka treguar edhe linjën e saj të re te të brendshme. 

Ajo është një yll i popit e njohur për zërin e saj sensacional, me një trup hot dhe stil interesant.

Katy Perry (34), ka treguar trupin e saj seksi derisa është paraqitur me të tilla të hënën në mbrëmje. 

Krijuesja e hitit “Firework” ka treguar edhe një pjesë të krijimeve të saj, duke treguar se ajo edhe po argëtohet me linjën e saj më të re dhe këtë e ka bërë në Instagram. /GazetaExpress/