Show Biz

Pesëshja fantastike dhe adhuruesit e tyre

Sipas një deklarate të dhënë Buzzfeed dje në mbrëmje, binjakët debutuan në natën e hapjes së Beyoncé dhe Jay Z’s On Run Run II nuk ishin Rumi dhe Sir Carter.

Në një lëvizje që vetëm Beyonce mund të tërhiqte vëmnendjen e publikut ishte kur çifti u paraqit me një palë binjakë që ishin pothuajse të njëjtën moshë si fëmijeve të tyre.Duke pasur parasysh se ky është vetëm fillimi i turneut, ne u gëzuam që tani kemi mundësi ti shohim me një pamje të afërt binjakët Carter.

“Ne kemi qenë duke pritur për foton e dytë zyrtare të binjakëve të Beyoncé dhe Jay Z për kaq shumë kohë, pothuajse që hoqa dorë nga shpresa për të parë ndonjëherë Carters. Por koha më në fund ka ardhur: Dvoja filloi sot në turnin e dytë, dhe të bekuar tifozët me fotot e para zyrtare të Rumi dhe Sir që nga lindja e tyre.- u shpreh një fans i tyre. 

Sipas The Shade Room, foto e parë e Beyoncé dhe Jay Z në Cardiff e cila u publikua në ekranin ishin dy foto të binjakëzuar, të shoqëruar me leximin e tekstit, “Dashuria është universale”.

Pasi e thyen plotësisht internetin me njoftimin e saj të shtatzënisë, Beyoncé lindi Rumi dhe Sir Carter në qershorin e kaluar dhe çifti bëri një punë të mirë për t’i mbajtur ata të fshehur mirë nga publiku, përveç xhirimit epik të këngëtarit në Instagram menjëherë pas lindjes së tyre. Megjithëse Blue Ivy, vajza e madhe e çiftit,i shoqëroi prindërit e saj në çmimet Grammy të 2018 , Rumi dhe Sir janë mbajtur në qendër të vëmendjes deri tani./Kosova.info./

 

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483