Show Biz

Kaq të bukur nuk e kemi parë asnjëherë Nora Istrefin

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, duket se ka shoqëri mjaft të mirë me këngëtaren Jehona Sopi dhe këtë tashmë dyshja e kanë dëshmuar.

Është vet artistja Istrefi ajo e cila ka ndarë një fotografi në rrjetin social, Instagram pranë Jehonës, në një nga paraqitjet e tyre të fundit së bashku.

E veshur me fustan të shkurtër dhe të zbuluar nga pjesa e gjoksit, Nora padyshim se tërhoqi gjithë vëmendjen e të pranishmëve.

Për dallim nga Nora, Jehona zgjodhi një fustan më të gjatë të kuq, ndërsa duket mjaft atraktive me pamjen prej biondeje.

Kjo e fundit tanimë e ka paralajmëruar rikthimin në skenë pas një kohe të gjatë dhe siç është bërë e ditur ka përfunduar edhe xhirimet e videoklipit të saj të ri.

Ndërkohë, këngëtarja Istrefi po ashtu po punon në projekte të reja muzikore, të cilat pritet t’i lansojë gjatë ditëve në vijim.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.