Kombëtare

Kapet me marihuanë, lirohet në procedurë të rregullt

Dje rreth mesdite është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar, pasi që i njëjti gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar një sasi e vogël substancë narkotike – shkruan Kosova.info

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar, pasi që gjatë kontrollit në trup i është gjetur dhe i është konfiskuar një sasi e vogël substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. Me urdhër të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.” /Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.