Kombëtare

Kapet i dyshuari për vjedhje të rëndë në Lupç të Podujevës

Lidhur me rastin, është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar, pasi që i njëjti ditë më parë nga shtëpia e viktimës mashkull  kosovar kishte vjedhur pajisje pune dhe kabllo elektrike, thotë raporti i policisë, shkruan Kosova.info

Po sipas raportit “gjësendet e vjedhura i janë kthyer viktimës, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.”/Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.