Show Biz

Kanye West festoi ditëlindjen e ti të 41-të

Kanye West gjatë gjithë ditëlindjes se tij ai  buzëqeshjes gjatë festës së ditëlindjes së tij të 41-të të rrethuar nga miqtë, familjen dhe një tërësi truke magjike!

Një ditë pas ditëlindjes aktuale të muzikantit,West festoi ditën e tij të madhe në një bash të mbushur me argëtim bashkë me gruan e tij Kim Kardashian West dhe motrat e saj Kourtney Kardashian dhe Kendall Jenner.

Ndërsa mysafirët kishin mjaft kohë për të kënaqur në meloditë e muzikës, të cilat mund të dëgjoheshin duke luajtur në të gjithë eventin, argëtimi i natës ishte siguruar nga mjeshtri mentalist Lior Suchard.Ata po argëtoheshin të gjithë ku për gjdo detal tjetër që gjithqka të ishte në rregull u perkujdesej Kim.

“Pra, ne kemi Lior këtu nga Tel Avivi i cili është mentalist”, tha Kardashian West, 37 vjeç, në një video të postuar në Instagram Story.

Urimin e parë për ditëlindje e morri nga gruaja e tij e cila i uroj  në llogarin e saj Instagram ku shkroi:ka qenë një vitë i egër po ja ku jemi këtu duke vazhduar jetën e cila është e bukur.Jam shumë krenare për ty për lansimin e albumit një ëndërr tjetër e jotja e realizuar.Ti më inspiron në gjdo gjë  e pamundur të mundur.Të dua./Kosova.info/