SPORT

Juventus – Sampdoria, Pirlo debuton me formacion 5-4-1, Ronaldo i vetëm në sulm

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Juventusit dhe Sampdorias.

Andrea Pirlo debuton në stolin e ‘Zonjës së Vjetër’ që nis mbrojtjen e titullit në Serie A.

nteresante është ndërrimi i formacionit. Pirlo e nis aventuren te Juve me rreshtimin 5-4-1, me Cristiano Ronaldon të vetëm në sulm, raporton Gazeta Express.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.