SPORT

Juventus – Genoa, barazohet rezultati (VIDEO)

Juventusi është duke zhvilluar përballjen e tij me Genoan.

I pari që shënoi në këtë ndeshje është Juventusi në minutën e 36 ku ai që shënoi ishte kapiteni Bonucci, njofton kosova.info.

Mirëpo nuk ka kaluar shumë dhe gëzimi i Juves u ndal në gjysmë pasi Genoa në minurën e 41 e dërgoi topin në rrjetë për të barazuar rezultatin.

Goli u shënua nga Kouame.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.