Show Biz

Justin ia bënë vetes një dhuratë 50 mijë dollarëshe për martesë

Justin Bieber dhe Haile Baldwin u martuan dje në një ceremoni private të organizuar në një hotel luksoz në Karolinën e Jugut.

Ylli i muzikës nuk harroi t’i bënte vetes një dhuratë për martesë.

Ai zbuloi përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” se ka blerë një orë me vlerë 50 mijë dollarë.  

“I dhurova vetes një dhuratë të vogël për martesë”, ka shkruar Justin Bieber krahas fotos së postuar, ku shihet ora prej floriri.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483