Show Biz

Justin Bieber vjen me super dedikim për gruan e tij

Justin Bieber është ‘zhytur’ në dashuri me bukuroshen Hailey Bieber.

Justin Bieber javë më parë lidhi kurorë për të dytën herë me Haileyn, kjo pasi çifti janë në momentet më të mira në lidhjen e tyre.

Këngëtari ka qenë mjaft aktiv kohëve të fundit në rrjete sociale dhe shumica e postimeve të tij janë në lidhje me modelen kanadeze.

Ai së fundmi ka bërë një tjetër dedikim romantik për biondinën ku në foton që ajo shihet me fustanin e bardhë Justin ka shkruar “ Bashkëshortja ime seksi, njeriu im i preferuar”.

View this post on Instagram

???? SEXY WIFEY ALERT ? FAVORITE HUMAN EVER

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483