Show Biz

Juristja seksi godet futbollistët shqiptarë …

Njihet si “juristja më seksi shqiptare”, edhe pse nuk e ushtron profesionin e saj. Është fjala për Redona Koçin, e cila në rrjetet sociale ka tërhequr vëmendjen me luksin e saj dhe me fotot e “nxehta”.

Së fundmi, modelja ka qenë e ftuar në “Proçesin Sportiv”, ku gjatë emisionit, moderatorja Alesia Bami i bëri Redonës një pyetje lidhur me futbollistët e huaj dhe shqiptarë.

“Në botë shohim shumë futbollistë edhe modele çift kurse këtu në Shqipëri nuk shohim shumë, pse mendon se ndodh kjo?”, u pyet ajo.

“Doja të jepja një përgjigje diplomatike, por po e them më mirë drejtpërdrejt. Mendoj se ata kanë më shumë lekë dhe pushtet”, tha Redona.

View this post on Instagram

Waiting for u ?

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap ? Redona (@redona_koci) on

“Nuk kanë, po normalisht që nuk kanë as pushtetin, as famën, as lekun”, shtoi modelja seksi kur u pyet nëse mendon se futbollistët tanë nuk kanë para.

View this post on Instagram

Catch me by the sea ?

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap ? Redona (@redona_koci) on

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.