Show Biz

Jonida Maliqi me shkrim prekës në ditëlindjen e djalit të saj: Jeta ime ndryshoi rrënjësisht sepse u bekova me ty dashuria ime

Sot (e martë), është një ditë mjaft e rëndësishme për këngëtaren e mirënjohur nga Shqipëria, Jonida Maliqi. 

Image result for jonida maliqi dhe djali i saj

Kjo ngase ajo tetë vite më parë mori epitetin më të bukur në jetë – atë të nënës, e cila edhe tani nuk mund ta përshkruajë ndjesinë që ka për të birin.

Me këtë rast, një dedikim emocional nuk ka munguar nga e ëma që tashmë ka vetëm një djalë të quajtur, Dan.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.