Show Biz

JLo mban qaforen me emrin e Ben Affleck pasi u panë në çaste intime në jahtin luksoz

Jennifer Lopez po shpall dashurinë e saj për Ben Affleck në mënyra të reja.

Ylli u vërejt duke mbajtur në qafë një gjerdan duke lexuar “BEN” ndërsa dilte të hënën në Monako, shkruan ET.

Aksesori i ri i personalizuar i Lopez bëri debutimin e saj pas fundjavës së saj të mbushur me PDA me Affleck në St. Tropez.

Ndërsa çifti u drejtua për të festuar në L’Opera për të festuar ditëlindjen e 52-të të Lopez të shtunën, tifozët nuk mund të mos e krahasonin momentin e çiftit në një jaht privat me paraqitjen e Affleck në videoklipin e Lopez në 2002 për “Jenny from the block”.

Të hënën, Lopez u drejtua solo për të bërë pazar, duke veshur një fustan të bardhë elegant, fedora, maskë me model dhe gjerdanin e saj të ri “BEN”.

Sa i përket asaj se si A-Rod ndihet për ish-in e tij, J.Lo, duke lëvizur me Affleck, një burim i tha ET muajin e kaluar se ai ishte pajtuar me faktin se ai nuk do të pajtohet me të, dhe ndërsa ai është shumë i vetëdijshëm nga gjithë vëmendja që e rrethon atë dhe Affleck, ai po përpiqet të përqendrohet te vetja dhe e ardhmja e tij.

“Kur ata u ndanë për herë të parë, ai donte të zgjidhte gjërat, dhe ende mbante shpresën se ai dhe J.Lo do të ktheheshin së bashku”, tha burimi. “Ai është pajtuar me faktin se tani ka mbaruar”.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort