Show Biz

Jennifer Lopez shfaqet sexy në bikini

Jennifer Lopez pa dyshim se është njëra ndër femrat më sexy në botë, shkruan Kosova.info.

Ajo nuk e ka ndërmend të plaket por as të ndalet së shfaquri shumë atraktive dhe tërheqëse.

Së fundmi Jennifer ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet shumë në formë. E veshur në bikini të bardha asaj i vihen në pah format fantastike trupore që ka.

Jenniferi komentohet se njëra prej femrave që kujdeset shumë për fizikun e saj dhe i kushton vëmendje të madhe daljes në publik.

E kjo duket se ka rezultat ngase përkundër moshës ajo shihet shumë sexy.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//dacmaiss.com/4/3473483